Mi az a haloZSEK?

Értékelés:
(0 szavazat)
A www.halozsek.hu - zarándokszállásunk új weblapja!
 
2015 júniusában nyitottuk meg az egyházközség zarándokszállását, amelyet a KSZJ Iskolaközpont támogatásával, a sportpálya raktárépületében alakítottunk ki és tartunk fenn. Most kicsit "újragondolva" (mint némely megszokott ételt szokás manapság), a várhatóan erősebb nyári zarándokforgalomra gondolva - nem annyira a zarándokház fizikai lehetőségeit - mint inkább a kapcsolatait próbáljuk megújítani, megerősíteni. Az egyházközség honlapjának ZSEK nevét is magában foglaló haloZSEK honlapon szeretnénk a jelentkezéseket, foglalásokat lebonyolítani. Jó lenne, ha sok zarándok értesülne erről a lehetőségről, hiszen Zsámbék a Mária Út és a Szent Jakab zarándokút egyik állomása is.
Kérlek benneteket, hogy látogassatok el honlapunkra
és lájkoljátok, osszátok meg a facebook oldalunkat, hogy minél több zarándokhoz eljusson a hír!
Ez nagy segítség számunkra, hogy újból megindulhasson a zarándokélet a járvány elmúltával!
Köszönöm segítségeteket!
M
Megjelent: 206 alkalommal
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned