Szinódus 2021-2023 (3)

Értékelés:
(0 szavazat)

Kedves Testvérünk!

A Ferenc pápa által meghirdetett szinódus egyházközségi szakaszának következő lépéseként szeretnék kikérni mindenki véleményét közösségünk életéről. Ehhez írtuk össze alábbi kérdéseinket, amelyek megválaszolására kérünk. Némely kérdésünk pár szóval megválaszolható, de vannak olyanok, amelyekről hosszan lehet elmélkedni, sőt mély magunkba tekintés nélkül nem is igen lehet azokra válaszolni. Ha időd és energiád ehhez nem elegendő, akkor is kérünk arra, hogy ne mulaszd el a kérdőív kitöltését, legfeljebb a nehezebb kérdésekre csak a kulcsszavakat írd le, sőt egyeseket akár el is hagyhatsz. Azt szeretnénk, ha mindenki közölné véleményét legalább néhány kérdést illetően, mindenki véleményére számítunk, és azt is látni szeretnénk, hányan vagyunk olyanok, akik véleményük megosztásával is szolgálni szeretnék közösségünket. A válaszadásra január 10-ig van lehetőség – akár on-line formában, akár papíron. Mivel a válaszok különböző hosszúságúak lehetnek, így egy külön papíron vagy ennek a hátulján sorszámozva kérjük leírni és a templomban a hátsó asztalon lévő dobozba bedobni amennyiben nem az on-line kitöltést választod.

Az egyházközség képviselőtestülete

Az on-line kérdőív elérhető a https://forms.gle/w4RuqAHZFeTTGgZz7 linken, itt kérjük kitölteni!

Megjelent: 564 alkalommal
Tovább a kategóriában: « Egyházközségi Képviselőtestület
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned